Od Nového roku bez stravenek

Vážení zákazníci,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat, že od nás i v této nelehké době stále odebíráte obědy.

Moc si vážíme Vaší podpory, že jste nám zůstali věrní a využíváte služeb, které v omezené míře můžeme poskytovat, kromě obědů do firem, využíváte výdejní okno i služeb našeho rozvozu, který v tomto nouzovém stavu funguje denně od 9:00 hod. do 22:00 hod..

Rád bych Vás informoval, že od roku 2021 nebudeme přijímat žádné stravenky. Jak jistě víte se stravenkami je hodně práce a výdajů navíc. Stravenkové společnosti si berou od firem za nákup cca 3% z celkové ceny stravenek a od restaurací při vrácení pak cca 7%. Stravenkové firmy se dle našeho názoru nijak nepodílí na obratu restaurací ani firem, které od nich stravenky kupují.
Proto Vám připomínáme že od roku 2021 je možnost stravenkového paušálu, u kterého si můžete uplatnit daňový náklad až 55% stejně jako u stravenek. Výhoda je, že nebudete muset odvádět cca 3% při nákupu stravenek a my nebudeme platit cca 7% při vrácení. To znamená, že se vyhneme poplatkům, které odvádíme třetí osobě. Byli bychom rádi, kdybyste zvážili tuto novou možnost a zůstali našimi zákazníky i nadále.

V souvislosti se zrušením stravenek budeme na našich provozovnách zavádět platební terminály.

S pozdravem, Martin Masařík