ČERSTVĚ NATOČENÉ PIVO Z TANKU UŽ VE ČTVRTEK V KUNOVICÍCH!

Už tento čtvrtek otevře síť lokálních podniků Masáro novou restauraci s pivnicí v Kunovicích. Zatím si pochutnáte na pivu, od ledna 2021 se můžete těšit i na otevření kuchyně.

Bývalá pivnice U Hlaváčků se dočkala rekonstrukce v přijemném lidovém stylu. „Obyvatelé Kunovic patří k našim stálým zákazníkům v ostatních provozovnách, například ve Štěpnicích, Jarošově nebo Starém Městě, proto jsem rád, že se jim můžeme přiblížit. Udržujeme si pestrou paletu jídel a vaříme z čerstvých surovin. Věřím, že zákazníci budou spokojení,“ shrnuje majitel restaurací a pivnic Masáro, Martin Masařík.

OD LEDNA I SE SNÍDANÍ!

Novinkou budou také snídaně podávané už od 7 hodin ráno. Na oběd si můžete pochutnat na meníčkách, k výběru budete mít vždy ze čtyř jídel, k večeři můžete zase objednávat z lokálních i zahraničních specialit. K dispozici bude také zavedená služba rozvozu jídel pro místní obyvatele i pro firmy. Masáro působí v gastronomii už více než 25 let, takže ví, jak o své zákazníky pečovat.

Přivítá vás tým zkušených kuchařů a servírek. Čepovat se budou plzeňská piva: Kozel 11° z tanku, Radegast 12° a Plzeň 12°!

Vítáme všechny Kunovjany. Otevíráme 3.12. od 7:00, těšit se můžete na čerstvě natočený půllitr lahodného moku z tanku. Přijďte se na nové Masáro podívat!